Ads

Mobilné príslušenstvo

Mobilné príslušenstvo

Počet produktov: 142

Zobrazuje sa 1-12 z 142 položiek

Aktívne filtre

Púzdro na telefón XL Sublimation

Cena 8,78 €
Púzdro na telefón XL Sublimation

Držiak na mobil s magnetom

Cena 3,95 €
Silikónové puzdro na mobil s kovovým plieškom vo vnútri a s magnetickým držiakom, ktorý možno jednoducho prichytiť do vetracích otvorov áut.

Virtuálne okuliare z kartónu

Cena 1,56 €
Virtuálne okuliare. K okuliarom stačí nainštalovať aplikáciu Cardbox na Váš smartfón, pripojiť smartfón a už môžete objavovať všetky možnosti virtuálneho sveta prostredníctvom pohybov hlavy.

Virtuálne okuliare z PVC

Cena 14,49 €
Virtuálne okuliare vyrobené z PVC. K okuliarom stačí nainštalovať aplikáciu Cardbox na Váš smartfón, pripojiť smartfón a už môžete objavovať všetky možnosti virtuálneho sveta prostredníctvom pohybov hlavy.

Plastové interaktívne okuliare

Cena 6,95 €
Plastové okuliare virtuálnej reality s magnetickým ovládaním, pohodlnou čelenkou, slúchadlami a s USB alebo sieťovým vstupom. Nainštalujte si jednu 3D aplikáciu a vo svete virtuálnej reality nebudete poznať hranice.

Okuliare virtuálnej reality

Cena 2,35 €
Plastové skladacie okuliare virtuálnej reality.

Držiak na mobilný telefón

Cena 0,13 €
Táto plastová vizitka so svojim dizajnom a prevedením môže slúžiť aj ako držiak na mobilné telefóny. Je ľahká, malá, ideálna na mailing.

Objektív na mobil

Cena 3,79 €
Sada objektívov, ktorá obsahuje 1 širokouhlý a 1 makroobjektív, štipec a čistiacu handričku. Balené v bielom puzdre. Šošovky je možné jednoducho umiestniť do objektívu zariadenia, čím umožňujú snímať okolie z úplne novej perspektívy.

USB náramok 2v1

Cena 2,15 €
Silikónový USB náramok pre mobilný prenos dát na smartfóny, tablety alebo počítače s koncovkou 2v1 pre Android a iOS.

Puzdro na smartfón

Cena 0,43 €
Silikónové puzdro pre smartfóny s odkladacím priestorom pre Vaše vizitky, kreditné karty a ďalšie drobnosti.

Podložka pre mobilné telefóny

Cena 1,25 €
Táto protišmyková podložka pre mobilné telefóny a smartfóny Vám umožní udržať veľa vecí na palubnej doske auta bez šmýkania.

Flexibilný náramok

Cena 0,59 €
Flexibilný náramok z plastu s kovovou pružinou a integrovanou dotykovou časťou. Je možné ním ľahko ovládať akýkoľvek smartfón.