Ads

Reproduktory

Reproduktory

Počet produktov: 73

Zobrazuje sa 1-12 z 73 položiek

Aktívne filtre

Bluetooth reproduktor

Cena 39,90 €
Bluetooth 12W reproduktor s integrovaným rádiom, reguláciou hlasitosti, USB, DC 5V, AUX a TF portom. Vzdialenosť dosahu Bluetooth 2.1 až 10m.

Svetelný bluetooth reproduktor

Cena 19,59 €
Bluetooth reproduktor s meniacimi farbami svetla alebo 3 stupňami bieleho svetla. USB vstup pre nabíjanie a integrované rádiom. Bluetooth dosah až do 10 metrov. Batéria má výdrž približne 2 hodiny.

Reproduktor s držiakom

Cena 14,99 €
Bluetooth reproduktor s handsfree.Vrchný protišmykový povrch umožní stabilne udržať mobil. Bluetooth 3.0, Micro SD slot, FM rádio, 3W bezdrôtový reproduktor s funkciou zapínania/vypínania a ovládaním hlasitosti. USB kábel je súčasťou balenia.

Bezdrôtový reproduktor

Cena 12,15 €
Bezdrôtový Bluetooth reproduktor s integrovaným rádiom, USB nabíjacím káblom, USB a mini USB portom, ovládaním hlasitosti a slotom pre pamäťové karty.

Farebný bluetooth reproduktor

Cena 8,90 €
Okrúhly hliníkový bluetooth reproduktor s dobíjateľnou batériou, integrovaným rádiom, slotom pre TF kartu a blikajúcim LED svetlom na spodnej strane. Nabíjací micro USB kábel je súčasťou balenia.

Bluetooth reproduktor

Cena 34,49 €
Vysokokvalitný bluetooth reproduktor s portom AUX / USB, slotom pre SD kartu, zabudovaným mikrofónom a nabíjateľnou batériou, ktorú možno nabiť pomocou micro USB kábla .

Bluetooth reproduktor

Cena 13,35 €
Bluetooth reproduktor s bambusovým povrchom. Zaujímavý a štýlový darček v jednom!

Dáždnik s reproduktorom

Cena 28,99 €
Automatický mini dáždnik výbornej kvality, so vstavaným Bluetooth reproduktorom.

Bluetooth reproduktor

Cena 8,69 €
Mini bluetooth reproduktor. Pripojte smartfón alebo tablet bezdrôtovo s týmto reproduktorom a užite si dokonalý pôžitok z počúvania hudby. Môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu v dobrej kvalite zvuku s dosahom až 10 metrov a dobou prevádzky až 5 hodín.

WRIST

Cena 13,72 €
WRIST WRIST. Reproduktor

CURIE

Cena 8,40 €
CURIE CURIE. Vodovzdorný reproduktor

LED reproduktor

Cena 199,99 €
XXL Bluetooth reproduktor so striedavým LED osvetlením, batériou, s kapacitou 2200mAh a so sieťovou zástrčkou. Reproduktor má dosah 8 metrov a doba prevádzky 12 hodín (svetlo a hudba spolu 6 hodín).